Hosting Blueboard.cz

MICHAL STARK

VSTUP/ENTER

michalstark.czPivní pěna - když jsem já sloužil text

Vánoční koledy texty písní

Dnes zavítáme do východních Čech, do Dobrušky. Tuším, že se tu i někdo slavný narodil… Tak zabrousím na internet a ejhle: Alois Beer (+1897) - významný český malíř. No ten se nám sem docela hodí. A také František Kupka. Ten byl ještě slavnější. Jeho obraz Zhroucení vertikál byl celkem nedávno, v roce 2009, vydražen za 22 000 000 Kč.

Maxim Turbulenc - Když jsem já sloužil - text pivní pěna - když jsem já sloužil text

8. Když jsem já sloužil to osmý léto, vysloužil jsem si botičky za to. a ty boty do roboty, A ten vůl jako kůl, A ta kráva mléko dává, A to tele hubou mele, A ten vepř jako pepř, A ta husa chodí bosa, A ta kačka bláto tlačká a to kuře krákoře běhá po dvoře, má panenka pláče doma v komoře.

KDYŽ JSEM JÁ SLOUŽIL (3-4letí) - YouTube

Oblíbená dětská písnička Když jsem já sloužil patří k lidovým klasikám. Píseň je na kytaru hraná ve svižnějším tempu. Její veselý a naučný text si doslova zamilujete.

Waldemar Matuška - Když jsem já sloužil - akordy a …

Když jsem já sloužil - lidové písn Pivní džíp; Plav vocuď, ty grázle; Po řece; Pod Liščí skálou; Podzim hlásí příchod; Říha akordy Greenhorns Jak pytlák Říha zpěvník Greenhorns Jak pytlák Říha karaoke Greenhorns Jak pytlák Říha text písn

Zvrácený.cz - Pivní pěna – Když jsem já sloužil

Vánoční koledy karaoke texty. Získej karaoke texty Vánoční koledy, které tolik milujete.Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Vánoční koledy.Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).

Maxim Turbulenc - Univerzální voják (Když jsem já sloužil

D A 1. Když jsem já sloužil to první léto, D vysloužil jsem si kuřátko za to. A A to kuře krákoře běhá po dvoře, D A D má panenka pláče doma v komoře. 2. Když jsem já sloužil to druhé léto, vysloužil jsem si kachničku za to. A ta kačka bláto tlačká a to kuře krákoře běhá …

Pěna texty písní

Jirka Bosák - Pivní Pěna - Náš Matěj Videoklip a text písně Náš Matěj od Jirka Bosák - Pivní Pěna. Náš Matěj ten ho má dlouhatej, Má na nom bambulu Dráždí s ním Andulu, (tři dny.. Když jsem já sloužil to 1.léto vysloužil sem si trenýrky za to.

Hledejte: HV Když jsem já sloužil x.flipchart | Ulož.to pivní pěna - když jsem já sloužil text

Další taký hit Check out my new Youtube channel! http://www.youtube.com/user/AdamVideoProductions

Greenhorns - Jak pytlák Říha - karaoke text

Jirka bosák - pivní pěna karaoke texty. Získej karaoke texty Jirka bosák - pivní pěna, které tolik milujete.Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Jirka bosák - pivní pěna.Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).

lidové písně - Když jsem já sloužil - akordy a text písně

Když jsem já sloužil to čtvrtý léto, vysloužil jsem si vepříka za to. A ten vepř jako pepř a ta husa chodí bosa a ta kačka bláto tlačká a to kuře krákoře běhá po dvoře, má panenka pláče doma v komoře. Když jsem já sloužil to pátý léto, vysloužil jsem si telátko za to.

Když jsem já sloužil - Písničky pro děti a nejmenší - …

Ulož.to je v Čechách a na Slovensku jedničkou pro svobodné sdílení souborů. Nahrávejte, sdílejte a stahujte zdarma. Kredit umožní i stahování neomezenou rychlostí.

Staročeský pivovárek, s.r.o.; Pivovar a - Pivní.info pivní pěna - když jsem já sloužil text

Jirka bosák pivní pěna karaoke texty. Získej karaoke texty Jirka bosák pivní pěna, které tolik milujete.Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Jirka bosák pivní pěna.Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).

VSTUP/ENTER

tak přidej víckdyž jsem k vám chodíval přes ty lesy textk čemu se využívá řepajo jo a je to takfotka jako puzzlekde koupit vitacitkdyž na sobě dvěma lidem záleží budou hledatlego hry hasiči onlinezuzana navarová čert ví proč akordyproč mi blbne baterka v iphonu
film když muž miluje ženu tak se třeba poser národní divadlo praha k čemu je badoo helena vondráčková když mě přijmeš do svých svátků