Hosting Blueboard.cz

MICHAL STARK

VSTUP/ENTER

michalstark.czBota jménem melichar kde se natáčelo

Bota jménem Melichar (1983) – Filmový přehled
Existující filmová místa k filmu Bota jménem Melichar zobrazená na mapě. Účinkují Jana Vaňková, Dana Syslová, Alena Karešová. Film byl natočen v roce 1983. Mezi státy, kde
Bota jménem Melichar (1983) - Popis / Obsah - …
Kde se natáčel film Bota jménem Melichar, ve kterém účinkují Jana Vaňková, Dana Syslová, Alena Karešová, Jiřina Jirásková. Film byl natočen v roce 1983. Mezi státy, kde byl …
FOTO: Jak vypadají hvězdy z Boty jménem Melichar …
Potměšil na sebe dokázal upoutat pozornost už jako herec dětských rolí (Tajemství Ocelového města), coby teenager (seriál Třetí patro) i jako dospělý, jeho bezesporu nejslavnější rolí je však úloha ševcovského tovaryše Jíry z Troškovy „Jasněnky“, spolu s Botou jménem Melichar považované za vůbec nejlepší dvě režisérova díla.
Takhle zamával čas s Radimem z Boty jménem …
Jak se natáčelo Slunce, seno! Milujeme český film. 22K views · June 8. 2:14. Top 10 českých trapasů a přebreptů v přímých přenosech. Milujeme český film. 6.3K views · June 3. 1:01. Pages Other Community Milujeme český film Videos Bota jménem Melichar!
Kde se natáčel film Bota jménem Melichar | Filmová …
Ve filmu Bota jménem Melichar si zahrála žákyni 8.třídy, i přesto, že jí bylo v té době už 17 let. Později se objevila v řadě pohádek, seriálů i televizních filmů. Diváci ji mohli vidět také v Ordinaci v růžové zahradě, kde ztvárnila matku Jakuba, kterého počala s Čestmírem Mázlem alias Petrem Rychlým.
Bota jménem Melichar (1983) - Zajímavosti - FDb.cz
V roce 1983 tehdy začínající režisér Zdeněk Troška uvedl do kin dva úspěšné celovečerní projekty – letní veselohru Slunce seno jahody a školní komedii Bota jménem Melichar. Autorkou scénáře Troškova celovečerního debutu byla Jana Knitlová, která se tři r…
Bota jménem Melichar | Filmová místa.cz
bota jménem melichar kde se natáčelo
Filmová místa filmu Bota jménem Melichar. 6. 5. 2010. Dostaly jsme několik námětů a dotazů ohledně filmu Bota jménem Melichar. Ptaly jste se kde se film natáčel a jak to na místě vypadá teď po 27mi letech od jeho natočení. Tak jsme pátraly a pátraly a ted Vám přinášíme fotkografie z místa.
Filmová místa filmu Bota jménem Melichar
Kde se vlastně natáčelo? Filmování probíhalo na Základní škole Bítovská na Praze 4 ve školním roce 1982/83. Kalendářně se však točilo jen v roce 1982 na podzim, a sice od října do prosince, „Bota jménem Melichar“ obdržela tehdy „Zvláštní cenu poroty“ a „Cenu dětského diváka“.
Bota jménem Melichar stejně Tě jednou tak seřežu - …
Celkově na mě Bota jménem Melichar působí jako neprávem opomíjené geniální dílo v rámci svého žánru a bohužel i jako jeden z mála povedených filmů Zdeňka Trošky, ze kterého by se mohli tvůrci dnešních Prciček a podobných filmů leccos naučit.
Film Bota jménem Melichar málem nevznikl: Proč se
bota jménem melichar kde se natáčelo
Hlášky ve filmu Bota jménem Melichar Přidat další hlášku z filmu můžete zde. 1) Citáty. Učitelka: "Čím bys chtěl být, co tě zajímá, co deláš ve Neskutečně otravná a utahaná nuda kde se absolutně nic neděje aničeho se nedočkáte. Film se příšerně táhne zdlouhavými prázdnými záběry a dialogy
Bota jménem Melichar (1983) - Zajímavosti - FDb.cz
Bota jménem melichar video online. Sledujte Bota jménem melichar videa online, které jsou aktuálně v naší nabídce.Na výběr jsou pouze kvalitní videa vybranné našimi redaktory. Všechny vylistované videa jsou velmi zábavné a splňujé požadavky nejnáročnejších fanoušků.
Bota jménem Melichar (1983) - Kde nájdem film …
Bota jménem Melichar. Nahrát obrázek. Natáčení filmu probíhalo v ZDŠ Bítovska v Praze 4, kde si zahrála i spousta žáků, kteří školu tehdy navštěvovali. Představitel Radima Dochleby, David Rauch, ve druhé polovině 90. let pracoval jako asistent režie.
Bota jménem melichar video online
Bota jménem Melichar. Nahrát obrázek. Natáčení filmu probíhalo v ZDŠ Bítovska v Praze 4, kde si zahrála i spousta žáků, kteří školu tehdy navštěvovali. Představitel Radima Dochleby, David Rauch, ve druhé polovině 90. let pracoval jako asistent režie.

VSTUP/ENTER

novinky prahakdyž dítě při kojení pláčebonus na děti 2017zapečená cuketa jako bramborákddm praha 5gta 2 hry onlineproč se slepice klovouproč mám žlutý jazykchci hrát divadloklimatizace jako topení
kb spořicí konto bonus úrok pivo bez pěny je jako k čemu jsou vousy filmy jako ďábel nosí pradu army shop praha