Hosting Blueboard.cz

MICHAL STARK

VSTUP/ENTER

michalstark.czTak jsme vandrovali

Žalman - Tak jsme vandrovali - karaoke text
Tak jsme vandrovali Žalman 1. Tak jsme vandrovali po tom našem kraji, viděli jsme, viděli čtyři lípy poražený, dvě hospody rozvedený, s lidma, co tam chodili, naše báby tiše stály, novotám se v koutku smály, potom oči zavřely. 2. Tak jsme vandrovali po tom našem kraji, slyšeli jsme, slyšeli
Žalman Tak jsme vandrovali - Texty písní
Pavel Žalman Lohonka - Pandora. Try disabling any ad blockers and refreshing this page. If that doesnt work, please visit our help page.
Žalman - Tak jsme vandrovali - text - KaraokeTexty.cz
1. Tak jsme vandrovali po tom našem kraji, viděli jsme, viděli čtyři lípy poražený, dvě hospody rozvedený, s lidma, co tam chodili, naše báby tiše stály, novotám se v koutku smály, potom oči zavřely.
TAK JSME VANDROVALI - noty a akordy - CZHity.cz
Tak jsme vandrovali po tom našem kraji, viděli jsme, viděli, čtyři lípy poražený, dvě hospody rozvedený, s lidma, co tam chodili, naše báby tiše stály, novotám se v koutku smály, potom oči zavřely.
Tak jsme vandrovali - VašeDěti.cz
Ref A: 3E9CD7B359F6402CB0BABFE54E1CAF01 Ref B: AMBEDGE0716 Ref C: 2020-12-08T00:24:27Z
Žalman - Tak jsme vandrovali - text písně tak jsme vandrovali
Tak jsme vandrovali Hmi A Gmaj7 F#7 Hmi A Dmaj7 1.Tak jsme vandrova - li po tom našem kraji, Gmaj7 F#7 viděli jsme, viděli, D Gmaj7 A Gmaj7 F#7 čtyři lípy poražený, dvě hospody rozvedený, Hmi A D s lidma, co tam chodili, D Gmaj7 A Gmaj7 F#7 naše báby tiše stály, novotám se v koutku smály, Cmi F#mi Cmi F#mi Cmi potom oči za - vře - ly.
Tak jsme vandrovali tak jsme vandrovali
Tak jsme vandrovali po tom našem kraji, viděli jsme, viděli, čtyři lípy poražený, dvě hospody rozvedený, s lidma, co tam chodili, naše báby tiše stály, novotám se v koutku smály, potom oči zavřely.
Tak jsme vandrovali by Pavel Žalman Lohonka - Pandora tak jsme vandrovali
Tak jsme vandrovali, po tom našem kraji, viděli jsme viděli… Tak tohle zpívá ve své písni Pavel Žalman Lohonka…Já se jmenuju Madlenka a je mi bez mála 14 měsíců. Chtěla bych se vám svěřit o mém vandrování: Moji rodiče jsou tak trochu blázni, ale pssst, neříkejte jim …
Žalman, Pavel Lohonka - Tak jsme vandrovali
Kategorie: Žalman, Pavel Lohonka Tak jsme vandrovali. Interpret/autor: Žalman Ami G Cmaj7 E7Ami G Cmaj7 1. Tak jsme vandrovali po tom našem kraji, Fmaj7 E viděli jsme, viděli C Fmaj7 G Fmaj7 Emi7 čtyři lípy poražený, dvě hospody rozvedený, Ami G C s lidma, co tam chodili, Fmaj7 G Fmaj7 Emi7 naše báby tiše stály, novotám se v koutku smály, Ami Emi Ami potom oči zavřely.
U Toulovce - Tak jsme vandrovali - YouTube tak jsme vandrovali
2. Tak jsme vandrovali po tom našem kraji, slyšeli jsme, slyšeli zvyky dávno odložený, svatby v autech posvěcený lidma, co tam zůstali, místo pláče plno smíchu, a v tom smíchu taky pýchu velkou jako pondělí. 3. Tak jsme vandrovali po tom našem kraji, zpívali jsme, zpívali starý písně pohozený, jak vojáci byly němý

VSTUP/ENTER

kde je amsterdama tak zpivam ze nejde touzit vick čemu je rootkde sledovat online filmykdyž se vrací jídlok čemu jsou dobré ředkvičkykdo jede tak pozdě větrem a tmouproč nepíšeco dělat když má kotě rýmuhraci automaty registrace bonus
k čemu slouží varistor k čemu slouží vratná kauce tak dej krampus praha 2019 farming simulator 2015 jak hrát