Hosting Blueboard.cz

MICHAL STARK

VSTUP/ENTER

michalstark.czStary jako metuzalem

Je starý jako Metuzalém. | Přirovnej.cz stary jako metuzalem V roce 1888 se jako třináctiletá setkala s Vincentem van Goghem, který navštívil obchod jejího strýce s výtvarnými potřebami. O sto let později při příležitosti oslav výročí návštěvy Vincenta van Gogha v Arles promluvila s novináři o setkání se slavným malířem.
Víte, proč se říká: „Starý jako Metuzalém“? potopa – … Metuzalém se podle biblického podání nedožil 900, ale 969 let. Toto vysoké číslo se dnes vysvětluje tak, že věk se v těch dobách počítal podle novů, jinými slovy Metuzalém se dožil 969 měsíců = necelých 81 let, na svou dobu úctyhodného stáří.
Stary jako metuzalen - jak se to říká JájsemRaibek. Metuzalém (Metúšelach, מְתוּשֶׁלַח / מְתוּשָׁלַח‎‎ , jak je i v moderních překladech, starší překlady ale užívají pořečtělou variantu) je jméno jednoho z deseti patriarchů, které uvádí První kniha Mojžíšova (Genesis) v kapitole páté: Adam, Šét, Enóš, Kénan, …
Stary jako metuzalen - jak se to říká Věděli jste, že na webu Přirovnej.cz je už více než 800 různých přirovnání rozdělených do jednotlivých kategorií podle významu. Zdá se, že lidová tvořivost nezná mezí.
starý jako Metuzalém – Ontola stary jako metuzalem Jak starý je Metuzalém - Euro.cz 3M Česko
starý jako Metuzalém - Wiktionary Czech: ·(simile) very old Definition from Wiktionary, the free dictionary
Je starý jako Metuzalém. | Přirovnej.cz V roce 1888 se jako třináctiletá setkala s Vincentem van Goghem, který navštívil obchod jejího strýce s výtvarnými potřebami. O sto let později při příležitosti oslav výročí návštěvy Vincenta van Gogha v Arles promluvila s novináři o setkání se slavným malířem.
O diskuzích 7 – argument starý jak Metuzalém – ( ͡° ͜ʖ ͡°) stary jako metuzalem KDE JSTE: Klub knihomolů > Magazín > Tipy > Beletrie - knižní tipy > Víte, proč se říká: „Starý jako Metuzalém“? > potopa potopa 25.10.2013 Ivana Sáčková Bez komentáře
Jak dlouho žil Metuzalém? | Odpovědi.cz V roce 1888 se jako třináctiletá setkala s Vincentem van Goghem, který navštívil obchod jejího strýce s výtvarnými potřebami. O sto let později při příležitosti oslav výročí návštěvy Vincenta van Gogha v Arles promluvila s novináři o setkání se slavným malířem.

VSTUP/ENTER

karel plíhal jako cool v plotě pdfmetin2 kde expitčech jako polenothe sims 4 novinkyproč trénovat paměťtak už nebuď smutnáco se stalo když nora opustila manželaja tak rád trsám trsámnejpravděpodobnější loterieco kreslit když je nuda
jóga praha k čemu je dobrý koenzym q10 vypadat jako musím platit zdravotní pojištění když jsem v zahraničí