Hosting Blueboard.cz

MICHAL STARK

VSTUP/ENTER

michalstark.czProč platit rozhlasový poplatek

Jak se vyhnout poplatkům za rádio a televizi? Víme, …

Rozhlasový poplatek je poplatník povinen platit za rozhlasový přijímač, kterým se rozumí rovněž autorádia, mobilní telefony s rádiem, radiobudíky, počítače vybavené FM nebo DVB-T kartou atd. Domácnost platí poplatek pouze z jednoho přijímače.

Rozhlasový poplatek - Poradte.cz

Již v roce 2006 byl set-top-box zmíněn v informační kampani mezi přijímači, ze kterých se má poplatek platit. Rovněž na to upozorňujeme na našem webu, konstatuje Beran. Prověřování majitelů set-top-boxů, kteří jinak klasický rozhlasový přijímač nevlastní a rozhlasový poplatek neplatí, ale rozhlas podle Berana neplánuje.

Rozhlasový poplatek za rádio v automobilu - Král …

proč platit rozhlasový poplatek
„Hodně zjednodušeně se platí za takové zařízení, které umí přijmout vysílání rádia a televize - tedy televize, rádio, budík s rádiem nebo třeba počítač, ale pouze takový, co v sobě má TV nebo rádiový tuner. Pozor, televize nebo set-top boxy umí přijímat nejen TV signál, ale i rádiový signál, a tak je vlastně každá domácnost s TV povinna platit poplatek i

Kdo (ne)musí platit televizní a rozhlasový poplatek

Podnikatelé mají ze zákona povinnost hradit rozhlasový poplatek ve výši 45 Kč měsíčně za každý rozhlasový přijímač. Mějte prosím na paměti, že pokud platíte rozhlasové poplatky jako podnikatelé, nic to nemění na Vaší povinnosti platit rozhlasový poplatek také za …

Rozhlasový poplatek za rádio v automobilu - Král …

Jinak je tomu ale v podmínkách pro firmy a organizace, právnické a podnikající fyzické osoby mají povinnost platit rozhlasový poplatek také ve výši 45,- Kč měsíčně, ovšem ne za jeden, ale za každý rozhlasový přijímač, který vlastní nebo déle než 1 měsíc užívají.

Platíte rozhlasový poplatek za set-top-box? Měli …

Je tedy opravdu třeba začít platit rozhlasový poplatek, když je vlastníkem jenom televize /a za tu placeno je/? Není to zase nějaký nový způsob, jak z lidí vytahat peníze? Předem děkuji, pokud mi to někdo objasníte, nemohu pochopit, proč platit za rozhlas, když jej nemá. Jaga.

Rozhlasový poplatek | Český rozhlas

proč platit rozhlasový poplatek
I pro podnikatele dělá televizní poplatek 135 korun měsíčně, rozhlasový poplatek 45 korun měsíčně. Na rozdíl od domácností je ale musívají platit z více přijímačů, takže konečná suma bývá mnohem vyšší. Právnické osoby (firmy) platí za každý rozhlasový a televizní přijímač, který vlastní.

Rozhlasový poplatek se platí i za rádiobudík či …

V minulosti některé domácnosti přestaly rozhlasový poplatek platit s tím, že už nevlastní rádio, ale třeba jen televizi. Ředitel odboru rozhlasových poplatků Ondřej Beran upozorňuje, že rozhlasovým přijímačem je i rádiobudík, počítač s DVB-tunerem nebo digitální televize.

Kdy podnikatel platí koncesionářské poplatky. A co …

Velký přehled: Kdo musí platit koncesionářské poplatky; I pro podnikatele dělá televizní poplatek 135 korun měsíčně, rozhlasový poplatek 45 korun měsíčně. Na rozdíl od domácností je ale musívají platit z více přijímačů, takže konečná suma bývá mnohem vyšší.

Povinnost platit rozhlasový poplatek | Informace

Výše koncesionářských poplatků je dána zákonem: V roce 2020 se platí 45 Kč za rozhlas a 135 Kč za televizi. Domácnosti platí jeden poplatek bez ohledu na počet přijímačů. Kdo musí platit koncesionářský poplatek. Povinnost platit koncesionářský poplatek se vztahuje pouze na tzv. poplatníky.

Podnikatelé | Poplatek - Rozhlasový poplatek

proč platit rozhlasový poplatek
Vše o rozhlasovém poplatku na jednom místě. Přihlášení a odpovědi na časté dotazy pro domácnosti, podnikatele, právnické osoby.

Koncesionářské poplatky 2020 → Jak platit, pokuta, …

proč platit rozhlasový poplatek
V Německu přitvrdili více než u nás. Od roku 2007 má povinnost platit rozhlasový poplatek i uživatel PC připojený k internetu, stejně jako v ČR. Od příštího roku však tento poplatek budou platit všechny německé domácnosti bez ohledu na to, zda nějaký přístroj mají nebo nemají.

Platby | Poplatek

proč platit rozhlasový poplatek
Přímá platba na účet. Číslo účtu: 107 100 5073 / 5500 (Raiffeisenbank a.s.) IBAN: CZ15 5500 0000 0010 7100 5073 SWIFT: RZBCCZPP Variabilní symbol: uveďte …

VSTUP/ENTER

proč bych měla vyhrátk čemu je dobrá slezinahrát ve filmuk čemu je smartthingsdejvice prahakdyž uniká plynkdyž se čerti rojili kubínk čemu je dobré lněné semínkoproč mám 3 děti a žádný penízekde leží mauricius
k čemu je badoo hry online flash skupina mirai když nemůžeš tak přidej felix holzmann tak mi teda řekněte tak prazdna youtube