Hosting Blueboard.cz

MICHAL STARK

VSTUP/ENTER

michalstark.czNastavit jako domovskou stránku

Změna domovské stránky ve vašem prohlížeči

Nastavit jako domovskou stránku. Právě se děje. Je čas dospět. EU se musí stát politickým a vojenským hráčem, apeluje

Jak nastavit Seznam jako domovskou stránku? - …

Ukážeme si nejjednodušší způsoby, jak nastavit nejen Seznam.cz jako vaší domovskou stránku. Doporučujeme vám číst tento článek v prohlížeči, v kterém chcete Seznam.cz jako domovskou stránku nastavit. Zjednodušíte si tím nastavování. Aktualizace a doplnění najdete v článku Jak Nastavit Centrum.cz jako domovskou stránku.

Jak nastavit seznam jako domovskou stránku? - …

nastavit jako domovskou stránku
nad ikonu domečku v pravém horním rohu prohlížeče Nastave si Centrum.cz jako domovskou stránku. Internet Explorer

Nastavte si Google jako domovskou stránku – …

Nastavte stránku Google ako domovskú stránku a získajte tak okamžitý prístup k vyhľadávaniu a mnoho iného pri každom otvorení prehliadača.

Nastavit jako domovskou stránku | EuroZprávy.cz

nastavit jako domovskou stránku
V následujících řádcích najdete jednoduchý návod, jak nastavit domovskou stránku pro tři nejpoužívanější internetové prohlížeče firem Google, Mozilla a Microsoft. Google Chrome Chrome je v současnosti nejoblíbenějším internetovým prohlížečem s největším počtem uživatelů.

Jak nastavit domovskou stránku v prohlížeči? | …

nastavit jako domovskou stránku
Domovskou stránku můžete nastavit i ve svém prohlížeči a to tím, že v prohlížeči opět naleznete stránku, kterou chcete nastavit jako domovskou. Následně zvolíte nastavení, to najdete buď v horní ovládací liště prohlížeče, nebo v jeho pravém horním rohu.

Nastavte si Google ako svoju domovskú stránku – …

Na kartě Obecné zadejte do pole v části Domovská stránka adresu URL webu, který chcete nastavit jako domovskou stránku. Můžete přidat více adres URL. Případně, pokud chcete přidat web, který právě prohlížíte, vyberte Použít aktuální.

Atlas.cz

Atlas.cz - nastavte si atlas.cz jako domovskou stránku.

Jak nastavit domovskou stránku | jaktak.cz

Ref A: 12704617880B4B22A93765774A160F48 Ref B: AMBEDGE0613 Ref C: 2020-12-07T22:36:29Z

Nastave si Centrum.cz jako domovskou stránku

Krok 2: Změňte domovskou stránku na Google V sekci Vzhled zaškrtněte políčko Zobrazit tlačítko Domovská stránka. Chcete-li nastavit domovskou stránku, klikněte na odkaz Změnit. Klikněte na přepínač Otevřít tuto stránku a do pole zadejte adresu www.google.cz. Klikněte na tlačítko OK.

VSTUP/ENTER

svět je tak nádhernejdota2 bonus hero10 důvodů proč tě nenávidím online ke shlédnutí zdarmaco dělat když utrhnu klíštěsklenářství praha 5mestska.knihovna prahakde si založit emailkde najdeš někoho jako jsem jáskůtr vypadající jako motorkav háji 1092/15 170 00 praha 7-holešovice
když jednou tak navždy proč jsou žíly modré novinky ostrava tak od hodiny k hodině si žijem zhubnu když nebudu jíst