Hosting Blueboard.cz

MICHAL STARK

VSTUP/ENTER

michalstark.czKde se točilo o princezně jasněnce a létajícím ševci

Princess Jasnenka and the Flying Shoemaker - Wikipedia

Hrad Bouzov – O princezně Jasněnce a létajícím ševci Hrad Bouzov. Hrad založený na přelomu 13-14. století na Moravě nedaleko města Litovel. Pokud jste pohádku viděli, určitě si vybavíte scénu, jak létající ševc Jíra přiletěl na hradní věž za princeznou Jasněnkou… Hluboká nad Vltavou – …

Filmová místa - kde se natáčely pohádky, filmy a …

kde se točilo o princezně jasněnce a létajícím ševci O princezně Jasněnce a létajícím ševci je česká filmová pohádka z roku 1987 režiséra Zdeňka Trošky. Snímek byl natočen na motivy pohádky Jana Drdy podle scénáře Karla Steigerwalda (Jan Potměšil), který si z jemné kůže vyrobí křídla a naučí se s nimi létat.

Filmová místa aneb co se kde točilo – Dáma.cz

FOTO: O princezně Jasněnce a létajícím ševci Kde všude se natáčelo? Mnoho scén pochází z barrandovských ateliérů (kde byl vytvořen např. trůnní sál, interiér chaloupky nebo čarodějnické jeskyně či palác Sluneční paní) a exteriéry se natáčely na různých místech republiky.

O princezně Jasněnce a létajícím ševci :-) - Diskuze

Kniha se jmenovala "O princezně Jasněnce a ševci, který létal". ( fiLLthe3DD ) - Helena Růžičková v jednom z rozhovorů uvedla, že kvůli dlouhým nehtům a kostýmu její postavy si na toaletu mohla dojít buď před nebo po skončení natáčení.

Kde se natacelo o princezně jasněnce a létajícím …

Princess Jasnenka and the Flying Shoemaker (Czech: O princezně Jasněnce a létajícím ševci) is a 1987 Czechoslovak fantasy film directed by Zdeněk Troška and starring Michaela Kuklová and Jan Potměšil.It is based on a fairy tale by Czech writer Jan Drda.. The film was shot in castles in Bohemia and Moravia. It has been screened at film festivals and is considered a classic by the

O princezně Jasněnce a létajícím ševci | Hrad | …

kde se točilo o princezně jasněnce a létajícím ševci Byla použita i loutka Jíry o velikosti 40 cm. Ve scéně, kde Jíra letí za princeznou na hrad, je v jednom záběru vidět vlasec u nohou, který ho drží. Na pohádku O princezně Jasněnce a létajícím ševci se můžete těšit v sobotu 28. 12. 2019 od 17:55 a poté v repríze 31. 12. 2019 od 12:45 na Nově.

O princezně Jasněnce a létajícím ševci (1987

Ahoj, stačí zagooglit . Hrad Bouzov. Hrad Bouzov je místem, kde se natáčelo hned několik pohádek. Švec Jíra zde letěl za svou Jasněnkou v pohádce O princezně Jasněnce a létajícím ševci, natáčela se zde pohádka O medvědu Ondřejovi, Třetí sudička, Arabela se vrací, Rumplcimprcampr, Království potoků a mnoho dalších.

O princezně Jasněnce a létajícím ševci (1987) | …

Online O princezně Jasněnce a létajícím ševci. Pohádka o mladém ševcovském tovaryšovi Jírovi, který si vyrobil z jemné kůže křídla, s jejichž pomocí vysvobodil z věže královského hradu princeznu Jasněnku, kam ji zavřel její otec v marné snaze zabránit věštbě zlé čarodějnice, a posléze ji vymanil i z moci samotné čarodějnice a její dcery Černavy.

O princezně Jasněnce a létajícím ševci :-) - Diskuze

O princezně jasněnce a létajícím ševci (princezna jasněnka) – hrad Bouzov, zámek Vítkovec u Holan, zřícenina hradu Frýdštejn u Malé Skály. O statečném kováři – hrad Buchlov, zřícenina Sirotčí hrad, Kuželovský mlýn, skanzen ve Strážnici a klášter Rosa Coeli v Dolních Kounicích.

Ošklivé pády i důmyslné triky! Jak se natáčela …

Existující filmová místa k filmu O princezně Jasněnce a létajícím ševci zobrazená na mapě. Účinkují Jan Potměšil, Lubor Tokoš, Helena Růžičková. Film byl natočen v roce 1987. Mezi státy, kde byl film natáčen patří Československo.

VSTUP/ENTER

kde se natáčeli vinařivýpis z rejstříku trestů kdeproč psi olizují rucefilm libas jako dabel onlinepaměť ram k čemu sloužíkrasobruslení olympijské hry 2018 onlineocni klinika prahaandrea bocelli praha 2020minimax hry onlinenovinky na dvd
k čemu slouží peří best bonus recenze teplota praha proč nechytá pavelec pronájem byty praha