Hosting Blueboard.cz

MICHAL STARK

VSTUP/ENTER

michalstark.czK čemu jsou holky na světě

K čemu jsou holky na světě? Aby měl Klaus o čem …
K čemu jsou holky na světě? 17. 01. 2017 7:42:20. V posledních dnech internet zvířila prudká debata nad básničkou Jiřího Žáčka, kterou děti čtou v čítankách. Podle ní jsou holky na světě proto, aby z nich byly maminky láskyplně pečující o děti.

K čemu jsou holky na světě? | Názor z diskuze | …
K čemu jsou holky na světě? Aby z nich byly maminky, rýmuje autor řady knih pro děti Jiří Žáček. Básničku Maminka najdou děti v čítance pro druhý ročník. Text ale rozpoutal na sociálních sítích rozsáhlou diskusi. Někteří v ní vidí podporu dávno přežitých stereotypů, pro …

5 vysvětlení, k čemu jsou holky na světě – G.cz
Komentář k diskusi, kterou vyvolala báseň Jiřího Žáčka ve školní čítance.

K čemu jsou holky na světě? | č. 18830215 | strom …
k čemu jsou holky na světě Básnička Jiřího Žáčka - K čemu jsou holky na světě - vzbudila před časem poměrně veliký rozruch. Genderově nekorektní básnička v dětských čítankách vyvolává dojem, že ženy jsou na světě jenom proto, aby byly maminkami.

K čemu jsou holky na světě? - YouTube
„K čemu jsou holky na světě? Aby z nich byly maminky, aby se pěkně usmály, na toho, kdo je malinký.“ Spoustu lidí tahle básnička pěkně rozzlobila, ale šestiletý Matýsek má k pochybnostem o ní víc pádných důvodů než kdo jiný. Minimálně tolik, kolik návštěv máma slíbila a pak na ně vůbec nepřišla.

K čemu jsou holky na světě? - Blog iDNES.cz
K čemu jsou holky na světě? 17. 01. 2017 7:42:20. V posledních dnech internet zvířila prudká debata nad básničkou Jiřího Žáčka, kterou děti čtou v čítankách. Podle ní jsou holky na světě proto, aby z nich byly maminky láskyplně pečující o děti.

K čemu jsou holky na světě? - Blog iDNES.cz
K ničemu. Holky na světě prostě jsou. Stejně jako kluci. Ale tahle formulace vyvolala na internetu válku genderových džihádistů proti zbytku

Petr Chaluš: K čemu jsme na světě? | Pedagogicke.info
K čemu jsme na světě“ je i otázka hodnot a o tom, jaké hodnoty dětem ve školách chceme zprostředkovat, velmi málo mluvíme. Škola je zahlcená předáváním informací. Na zamyšlení nad hodnotami, které předává, není moc prostoru, přitom hodnoty mají tu povahu, že je nelze nepředávat. K čemu jsou lidi na světě?

KOMENTÁŘ: K čemu jsou holky na světě? - Václav …
K čemu jsou holky na světě? Aby z nich byly maminky, aby se pěkně usmály na toho, kdo je malinký. Aby nás měl kdo pohladit a povědět nám pohádku. Proto jsou tady maminky, aby náš svět byl v pořádku. Komu se na ní něco nezdá? Vždyť je to hezká básnička, řekne si kdekdo.

K čemu jsou holky na světě? | SOS dětské vesničky
k čemu jsou holky na světě „K čemu jsou holky na světě?“ Aby z nich byly maminky, aby se pěkně usmály na toho, kdo je malinký. Aby nás měl kdo pohladit a povědět nám pohádku.

Jiří Žáček: Ve jménu korektnosti a mravopočestnosti …
K čemu jsou holky na světě? Aby z nich byly maminky, aby se pěkně usmály na toho, kdo je malinký, Aby nás měl kdo pohladit a povědět nám pohádku. Proto jsou tady maminky, aby náš svět byl v pořádku. Kdo tohle napadá, jako by mi bral moje dětství, moji maminku. Mám děti a doufám, že i jim se jednou bude zdát tenhle text

K čemu jsou lidé na světě? - Blog iDNES.cz
K čemu jsou holky na světě? K čemu jsou holky na světě? Aby z nich byly maminky, aby se pěkně usmály na toho, kdo je malinký. Aby nás měl kdo pohladit a vyprávět nám pohádku. Proto jsou tady maminky, aby náš svět byl v pořádku. No a pro srovnání básnička stejného autora o klucích: Páni kluci Páni kluci jsou tu k tomu,

K čemu jsou holky na světě? | Pravý prostor
K čemu jsou holky na světě? Aby z nich byly maminky, aby se pěkně usmály na toho, kdo je malinký, Aby nás měl kdo pohladit a povědět nám pohádku. Proto jsou tady maminky, aby náš svět byl v pořádku. Kdo tohle napadá, jako by mi bral moje dětství, moji maminku. Mám děti a doufám, že i jim se jednou bude zdát tenhle text milý.

VSTUP/ENTER

bonus nůžfilmy novinky 2019proč se bojuje v sýriijak vvstupní bonus fortunaamerická loterie powerballkde sledovat filmyjednoduche online hrykdyž miminko usíná u kojenísázení bonus za registraci
národní galerie praha online hry zdarma lodě rudyarda kiplinga když arkadove hry online nahouby.cz kde rostou