Hosting Blueboard.cz

MICHAL STARK

VSTUP/ENTER

michalstark.czK čemu je dobrý zápočtový list

Zápočtový list - BusinessCenter.cz k čemu je dobrý zápočtový list
Ahoj, jak je to s povinností zaměstnance, předat zaměstnavateli zápočtový list z předchozího zaměstnání ? K čemu ho vlastně použije ? Mohu to odmítnout, pokud se nejednalo o zaměstnání ve stejném roce, resp. zdaňovacím období, ale dávnější ? Díky.
Zápočtový list: kdy ho budete potřebovat? - Euro.cz k čemu je dobrý zápočtový list
Dobrý den, možná že se ptám hloupě, ale vůbec nechápu k čemu slouží zápočtový list. Chápu, že jsou tam údaje pro úp, ale k čemu je zaměstnavatelům? Mamka před důchodem sháněla všechna zaměstnání, proto chápu, že když si já schovávám zápočťáky, nebudu je tak těžce shánět jako ona.
Zápočtový list - k čemu slouží? - BusinessCenter.cz
Odpověď právní poradny: Dobrý den, zápočtový list se správně jmenuje "potvrzení o zaměstnání". (Ve vašem případě se jedná o listinu č. 2.) Je povinností zaměstnavatele vydat potvrzení o zaměstnání při ukončení každého pracovně-právního vztahu (tzn. při ukončení pracovního poměru, ale také dohody o provedení práce nebo dohody o pracovní činnosti).
Zápočtový list a nové zaměstnání - Diskuze - … k čemu je dobrý zápočtový list
Zápočtový list-je správný? Dobrý den, 3.9.2015 mi skončil pracovní poměr, dneska jsem po druhé volala šéfce že potřebuji zápočťák a hrozně se tomu divila a říkala že mi ho pošle na maila..Ano je naskenovanej, ale pořád to není originál a jsou tam informace:o ní
zápočtový list - poradna Odpovidat.cz
Dobrý den , zjistila jsem , že nemám zápočtový list z r. 1990 , kdy jsem byla zaměstnaná u OPS. Podnik už neexistuje , kde můžu zápočtový list sehnat ? Karin
Zápočtový list - poradna.net
Poradna hledání práce odpověď: Potvrzení o zaměstnání (takzvaný zápočtový list) je dokument, který musí podle zákoníku práce (§313) vydat zaměstnavatel zaměstnanci po ukončení pracovního poměru nebo při ukončení dohod konaných mimo pracovní poměr (dohoda o provedené práce a dohoda o pracovní činnosti). Potvrzení o zaměstnání - Zápočtový list - co musí
Otázky - Vzkazy Musím předat zápočtový list ? …
K čemu přesně slouží zápočtový list pro nového zaměstnavatele? Otázka je myšlena jak využívá a jaké info využívá nový zaměstnavatel ze zápočtového listu (z posledního zaměstnání), které doloží zaměstnanec.Něco málo vím, pokud se mýlím, opravte mě, chybné info poprosím doplňte popřípadě1. slouží např. k info o dluzích, insolvenci, exekuci (aby
Zápočtový list - je správný? - Diskuze - eMimino.cz k čemu je dobrý zápočtový list
Jinak by mě zajímalo, k čemu vlastně je zápočtový list budoucímu zaměstnavateli (jen ze zvědavosti). Děkuji za odpověď. Odpověď. Dobrý den, potvrzení o zaměstnání (zápočtový list) není nutnou podmínkou pro to, aby budoucí zaměstnavatel mohl zaměstnance přijmout.
Zápočtový list při skončení zaměstnání nejen vydat, …
A zakladatelka se neptala, co má dělat, když po ní zaměstnavatel zápočtový list nechce. Takto otázka nezní. Otázka zní, zda je dobrý nápad tajit před novým zaměstnavatelem poslední zaměstnání (třeba proto, že skončilo zrušením PP ve zkušební době). Podle mne to dobrý nápad není.
Zápočtový list - BusinessCenter.cz
Re: zápočtový list - k čemu slouží? Ptáte se, k čemu slouží. Zjistíte z něj, zda zaměstnanec nemá nějaké exekuce, které mu zaměstnavatel musí srážet. Účetní je totiž povinna při vystavování potvrzení o zaměstnání (tzv. zápočťáku) do něj tyto skutečnosti uvádět.
K čemu slouží zápočtový list? - rychlarada.cz
K čemu je dobrý zápočtový list a budu ho někdy potřebovat? Online poradna 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce. Ptej se na cokoliv.
Zápočtový list - zákoník práce
Dobrý den ,mam stejný problém jako pan Radek.Při skončení pracovního poměru mi zaměstnavatel nevystavil zápočtový list.Nový zaměstnavatel je celkem tolerantní a do nového zaměstnání mě přijal pod podmínkou že ho do měsíce přinesu ale starý zaměstnavatel se tzv.k ničemu nemá-výhrůžky a ohánění se zákonem na něj neplatí.

VSTUP/ENTER

marihuana jako lékplán letiště prahak čemu se dá použít jedlá sodakde koupit modrou skalicimaker faire prahakde koupit respirátor ffp3 proti virumproč chodí mikuláš 5.12k čemu jsou alzácik čemu je malorážkavýpis z trestního rejstříku kde
když jednou tak navždy tak se ukaž kde koupit vinylové desky mluvte jako mluvčí ulozto co když pes sní čokoládu