Hosting Blueboard.cz

MICHAL STARK

VSTUP/ENTER

michalstark.czHerečka líbáš jako bůh

Kamila Magalová z Líbáš jako Bůh: Další rozvod na …

herečka líbáš jako bůh
Líbáš jako Bůh - postavy Helena Altmanová Herečka: Kamila Magálov á - mala Herečka: Barbora Hrzánov

Herečka z komedie Líbáš jako Bůh musela pod kudlu

herečka líbáš jako bůh
Herečka z komedie Líbáš jako Bůh musela pod kudlu! Kamila Magálová se u českých diváků proslavila hlavně rolí v komediích Líbáš jako bůh a Líbáš jako ďábel. Stále sexy slovenská herečka nedávno podstoupila operaci kolena, po které musí rehabilitovat.

Kamila Magálová z Líbáš jako Bůh ukázala kuchyň: …

Líbáš jako ďábel (2012) Žánr: komedie Země: Česká republika / Slovenská republika Režie: Marie Poledňáková (pokračování) Hodnocení filmu 66.9 % (431)

Líbáš jako Bůh (2009) online ke zhlédnutí - Filmy

herečka líbáš jako bůh
Kompletní zpravodajství ze světa celebrit. Do silnice v Maďarsku zaasfaltovali kočku (163x); Hvězda Tváře Eva Burešová: Svlékla se v časopisu pro pány (121x); Krásná seriálová sestra Evy Burešové už své nahé tělo ukázala.

Líbáš jako Bůh - postavy

herečka líbáš jako bůh
Online Líbáš jako Bůh. Hlavní hrdinkou filmu je středoškolská profesorka, která řeší prekérní situace v práci i doma, kde žije s bývalým manželem, úspěšným spisovatelem. Její život dále oživují ovdovělá sestra, syn i zamilovaná babička, ale zejména vztah s lékařem záchranné služby.

Herečka Magálová líbá jako Bůh: Ale není to Kaiser

Líbáš jako Bůh není tak katastrofální, jako předešlý film paní režisérky, ale do zábavnosti a hlavně uvěřitelnosti třeba Stoličky jí chybí hodně. Pokud je vám padesát, máte vagínu a rozum patnáctileté puberťačky, vzhůru do kina.

Líbáš jako Bůh (2009) - FDb.cz

RECENZE: Líbáš jako Bůh, jenže při zemi, a navíc neustále s mobilem v ruce. Nová komedie Marie Poledňákové Líbáš jako Bůh je jasně lepší než její předchozí film Jak se krotí krokodýli. Ale zázrak to taky není. Po slavnostních předpremiérách se film dostává do českých kin. číst dál. Hodnocení: 50 %

Líbáš jako Bůh (2009) - Obsazení - herci a tvůrci - …

Ref A: 345822F890C44F8EA860D425670417DA Ref B: FRAEDGE1512 Ref C: 2020-12-07T23:38:06Z

VSTUP/ENTER

jsi vtipný jakojak hrát blackjackjak se hrát s ročním dítětemkdyž je v praze hic akordyproč nepít pivokde se okysličuje krevawd prahak čemu slouží gyroskoptak určitě jak říkám je to sportnfc k čemu je
kde jsou uprchlíci v itálii když pes žere výkaly bonus k tarifu k čemu je barometr posilovna praha 8