Hosting Blueboard.cz

MICHAL STARK

VSTUP/ENTER

michalstark.czCo dělat když zamrzne nafta v autě

Zamrzla mi nafta. Co mám dělat? | Odpovědi.cz

co dělat když zamrzne nafta v autě Na závěr by se ještě hodila rada co dělat, aby nafta v autě nezamrzala. Nejlepší je přidávat aditiva, které snižují bod tuhnutí nafty a v nižších teplotách zlepšují její filtrovatelnost. Nicméně i tak teplota se může dostat pod tuto hodnotu a nafta zamrzne stejně.

při kolika stupních nafta romrzá | Odpovědi.cz

venkovan "Zamrzne nafta" - ztuhne parafín který je součástí nafty, případně kapičky vody které jsou v ní obsažení. To nejdůležitější včas natankovat zimní naftu, dle možností arktickou naftu a přidat (do té arktické není nutné pokud už letní byla na podzim ošetřena proti vodě) aditivum které snižuje vysrážení parafínu z nafty, zvyšuje cetanové číslo a

KAMIONACI.COM - Zamrzlá nafta

co dělat když zamrzne nafta v autě V zamrzlém autě vám bude platný jako mně a doma, když vám auto zamrzne někde ve městě, taky moc nepomůže. Prodávají se balení od 50 ml a cena se pohybuje v řádech desítek korun. Nastříkáte zámek a ten do několika minut povolí.

Zamrzla mi nafta, co mám dělat? | Peugeot206club.cz

Na závěr by se ještě hodila rada co dělat, aby nafta v autě nezamrzala. Nejlepší je přidávat aditiva, které snižují bod tuhnutí nafty a v nižších teplotách zlepšují její filtrovatelnost. Nicméně i tak teplota se může dostat pod tuto hodnotu a nafta zamrzne stejně.

Když zamrzne nafta - Zenavaute

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava. Co dělat, když zamrzne nafta? (4 odpovědi) Zamrzla mi nafta. Co mám dělat? (12 odpovědí) Benzín vs. nafta (4 odpovědi) Je možné ,že starší spalovací motory mohly jet i na domácí pálenku, jak lze vidět v uměleckých dílech? (8 odpovědí)

Vše kolem mrazu v autě: jak vůz správně zahřívat? a …

Dieselové motory mají opět potíže se startováním. V naftě se totiž následkem nízkých teplot tvoří parafínové kaly, které ztěžují nebo zcela znemožňují jízdu a mnohdy i samotné nastartování motoru. Nafta mrznoucí v palivovém potrubí může navíc svým rozpínáním vážně poškodit celý

Co dělat, když zamrzne auto | Kafe.cz

co dělat když zamrzne nafta v autě Co dělat, když zamrzne nafta v autě? 7. 10. 2020 Nikola Vrabel Tipy a rady. Nepodléhejte panice! Prvním krokem k nápravě (a to platí pro všechny “krizovky” na silnici) je nepodlehnout panice a nejednat příliš zbrkle. Pokud to situace umožňuje, nekruťte volantem a držte kola v přímém směru.

při kolika stupních nafta romrzá | Odpovědi.cz

Když tedy nejezdíte k pumpě tak často a nedáte si pozor, může se vám stát, že vám nafta v nádrži zamrzne – to když vám v ní zůstane přechodová nafta, nebo dokonce směs s letní naftou. Proto nezapomeňte starší naftu vyjet a dotankovat včas naftu zimní.

Vše kolem mrazu v autě: Jak vůz správně zahřívat? …

co dělat když zamrzne nafta v autě Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava. Co dělat, když zamrzne nafta? (4 odpovědi) při kolika stupních nafta romrzá (3 odpovědi) Prosím jak rozmrazit dveře u feliicie ? A zámky? (4 odpovědi) Je možné ,že starší spalovací motory mohly jet i na domácí pálenku, jak lze vidět v uměleckých dílech?

Návod jak na zamrzlý zámek u auta a co raději …

Co dělat, když zamrzne nafta v autě? Jak na zamrzlý zámek u auta? - právě čtete; Co jiné dveře? Ono té vody stačí v zámku opravdu málo a je vymalováno. Ráno člověk přijde k autu a ne a ne se do něj dostat. Nejlepší (a často opomíjenou) fintou je zkusit dveře u spolujezdce.

VSTUP/ENTER

www.co dělat když je v tele mnoho tukuvýstava minerálů praharpg hry onlineproč jsem jen byla dívkajak se naučit hrát na gamepaduhvězdy jako hvězdycarmex kde koupitk čemu slouží trhačkyproč smrkám krevuamk bonus
mbank bonus 1000 není sirotek jako sirotek nicméně i tak znalecký posudek jako důkaz musíš to mít tak trochu v píči